Realitné projekty

Najnovšou obchodnou aktivitou TMR sú realitné projekty, ktorých cieľom je rozvoj infraštruktúry a výstavby v horských oblastiach. V súvislosti s ich realizáciou TMR plánuje využiť jedinečnú polohu v regióne Vysokých a Nízkych Tatier. Stratégia TMR v tomto segmente je hlavne výstavba a predaj bytov a nebytových priestorov. Aktuálne prebieha realizácia projektu Chalets Jasná de Luxe Centrum a prvá fáza vybudovania námestia  pred hudobným klubom Happy End. Okrem týchto projektov sa buduje tiež potrebná infraštruktúra pre prirodzený rozvoj cestovného ruchu v nasledujúcich oblastiach – lanové dráhy, siete, trate, informačné tabule apod. TMR sa sústreďuje výlučne na tradičné, už urbanizované oblasti, kde má šport a cestovný ruch históriu už dlhé desaťročia. TMR v rámci segmentu Realitné projekty vlastní a prenajíma hotely Liptov**, Hotel SKI & FUN**, a Chatu Kosodrevina a ubytovacie zariadenie Otupné v Jasnej. Od mája 2013 TMR ponúka na predaj bungalovy Holiday Village Tatralandia. Výnosy zo segmentu Realitné projekty doposiaľ pochádzajú  z prenájmu hotelov a z predaja bungalovov Holiday Village Tatralandia a z  predaja apartmánov Chalets Jasná de Luxe.

 

CHALETS JASNÁ OTUPNÉ

Luxusné apartmány Chalets Jasná de Luxe**** Otupné sú synonymom dokonalého pohodia a jedinečnej atmosféry v každom ročnom obdobím. V zime ocenia všetci milovníci fantastickej lyžovačky bezkonkurenčnú ski-in ski-out polohu chaletov v stredisku Jasná Otupné. V lete môžete priamo z apartmánu vykročiť na turistické chodníky a objavovať krásy tatranskej prírody.

Vďaka výbornej polohe Chalets Otupné, v centre strediska Jasná, si môžete užiť svoju dovolenku naplno. Len pár krokov od Chalets Otupné nájdete hotel Grand**** Jasná, najväčší klub Happy End, požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu, Maxiland pre deti a množstvo reštaurácii a barov.

Chalets Jasná de Luxe**** Otupné tvorí 14 apartmánov a v lokalite Záhradky tvorí 18 apartmánov. V jednom chalete sa nachádzajú 2 apartmány s možným prepojením dverami v obývacej izbe, vďaka čomu si svoj pobyt môžete užiť aj s veľkou rodinou či priateľmi.

HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA

Celý komplex tvorí  155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osád, pričom každá z nich je niečím špecifická.
Komplex dopĺňa hlavná budova hneď pri vstupe do areálu, ktorej súčasťou je aj konferenčné centrum, recepcia, kancelárie a reštaurácia „Zbojnícka koliba“ s kapacitou 200 osôb, ktoré vám poskytnú služby spojené s príjemne strávenou dovolenkou, či konferenciou.
Nájdete tu všetko od obchodu s rozličným tovarom, cez požičovňu športových potrieb, spoločenské hry, 5D kino, bowling, športoviská - streetball, volleybal, basketball, tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, stolnotenisové stoly, ruské kolky, exteriérové kolky, šípky, detské preliezačky a šmýkačky, ohniská, grily a v zimnom období prírodné klzisko.
Holiday Village Tatralandia je spolu s  Aquaparkom a Funparkom súčasťou Tatralandia Holiday Resort, ktorý je považovaný za najväčší v strednej Európe.
Pri kúpe rekreačného objektu v Holiday Village Tatralandia je možné vybrať si variant investície podľa účelu a plánovaného spôsobu využívania objektu. Na výber sú 4 možnosti od kúpy rekreačnej nehnuteľnosti pre vlastnú potrebu až po investíciu do kúpy nehnuteľnosti s garantovaným výnosom a benefitmi.

JASNÁ CENTRAL Resort hotel ****

Pripravovaný projekt hotela, ktorý bude písať nový príbeh, prepájajúci tradície s moderným svetom a ponúkne obrovské rezortné možnosti v srdci strediska Jasná v Nízkych Tatrách.

Bezkonkurenčná poloha s TOP ski in - ski out polohou, najlepšou dostupnosťou komplexných služieb hotelového rezortu či gastronómiou povýšenou na zážitok - Hotel Central sa stane rozžiareným centrom Jasnej.

Ponuku v rámci strediska Jasná oživíme a svojim klientom sprostredkujeme celkom nový pohľad na aktívnu dovolenku: komplexné rezortné služby, voľnočasové aktivity, množstvo eventov a bohatý program pre všetky vekové kategórie v rámci budúcich balíčkov aktivít v celom lyžiarskom stredisku, hoteloch a reštauráciách pod značkou TMR, budúcim klientom umožnia plnohodnotne strávené chvíle bez zdĺhavého plánovania.  

 

Kontakt obchodné oddelenie:

Riaditeľ predaja realít a reklamy
Martin Šabľa
e-mail: sabla@tmr.sk

Sales Manager
Marianna Ratkošová
e-mail: ratkosova@tmr.sk
tel.: +421 911 114 446

 

Aktualizované dňa 18.01.2019
./
../../../