Tlačové správy

12.02.2020
TMR predstavila plán na rozvoj južnej strany Chopku – nové investície reagujú na rastúcu návštevnosť a chýbajúcu infraštruktúru

Chopok (12.2.2020) – Cestovný ruch na Slovensku zažíva skvelé časy. Stúpa návštevnosť, Slováci čoraz častejšie oddychujú vo vlastnej krajine, za aktívnym oddychom mieria veľmi často do hôr. Trend potvrdzujú aj tržby ubytovateľov, ktoré medziročne narástli* o takmer 17%. Rastúca návštevnosť a chýbajúca infraštruktúra prinútili reagovať aj najväčší subjekt cestovného ruchu na Slovensku – spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR), ktorá predstavila dlhodobý zámer rozvoja strediska Chopok -Juh.

čítať viac
01.02.2020
Osem projektov opäť skrášli život v meste Vysoké Tatry

O grant z programu Pre lepší život v Meste Vysoké Tatry sa tento rok uchádzalo až 28 projektov. 
VYSOKÉ TATRY. (1.2. 2020) -  Zlepšiť život komunity, či skrášliť prostredie mesta Vysoké Tatry. To je cieľ grantového programu Pre lepší život v Meste Vysoké Tatry prevádzkovateľa najväčších tatranských lyžiarskych stredísk – spoločnosti Tatry mountain resorts (TMR). Tretí januárový týždeň sa v Starom Smokovci už po druhýkrát zišla porota zložená zo zástupcov mesta, nezávislých autorít a spoločnosti TMR, aby spoločne vybrala najlepšie projekty, ktoré Tatrám a Tatrancom pomôžu. Porotu potešil zvýšený záujem.

čítať viac
31.01.2020
Mašeri zapriahnu snežné psy do saní pod Lomnickým štítom

TATRANSKÁ LOMNICA (31.1. 2020) – Atmosféra života na severnom póle, spôsob prepravy v krajinách tuhej zimy, expedičné výpravy do ďalekých – neďalekých zákutí ľadovej krajiny, kultúrny program. Už po jedenástykrát lyžovačku na svahu Čučoriedky Západ počas druhého februárového víkendu (8.2. – 9.2.2020) ozvláštni eskimácky víkend.

čítať viac
03.01.2020
Rekordná návštevnosť v Jasnej - kvôli naplnenej kapacite premiérovo obmedzili predaj skipasov!

(LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ) 3.január 2020 - Regulácia návštevnosti v našom najväčšom lyžiarskom stredisku nabrala nový rozmer. Po zavedení flexi cien, ktorými sa prevádzkovateľ – spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s.(TMR) – snažila výškou ceny skipasov regulovať návštevnosť najmä v TOP sezóne, musela dnes pristúpiť k ďalšiemu kroku – zastaveniu online predaja skipasov.

čítať viac
./
../