20. marec spustil predpredaj Šikovnej sezónky a roztopil ceny jarnej lyžovačky

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (20. marec 2017) – Celosezónny skipass Šikovná sezónka na budúcu zimnú sezónu 2017/18 prichádza do lyžiarskych stredísk oveľa skôr ako po minulé roky. S predplatným vo forme zálohy si lyžiari tento rok užívajú lyžovačku od 20. marca do konca apríla len za 49 eur. K dispozícii sú ešte stále veľmi dobré snehové podmienky v najlepších slovenských strediskách – v Jasnej, v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Zvyšný doplatok celosezónneho skipasu si lyžiar dokúpi online na jeseň cez www.gopass.sk. Cena Šikovnej sezónky je najvýhodnejšia práve teraz. Zároveň sa od dnes menia cenníky jarnej lyžovačky, kedy na 1-dňovom skipase ušetria lyžiari v Jasnej 7 eur a vo Vysokých Tatrách 5 eur.

„Šikovný lyžiar vie, že jarným predpredajom celosezónneho skipasu s názvom Šikovná sezónka ušetrí na svojej lyžovačke v budúcej lyžiarskej sezóne 2017/18 až 401 eur. Lyžiari majú možnosť lyžovať tento rok už od 20. marca do konca apríla neobmedzene len za 49 eur, zvyšných 150 eur na celosezónny skipas doplatia na jeseň. Šikovné predplatné je výhodné aj pre príležitostných lyžiarov, ktorí chcú lyžovať za výhodnú cenu. K Šikovnej sezónke sme spustili aj predpredaj Šikovného aquapasu do liptovských aquaparkov Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová a takisto aj Šikovnú výpožičku so špičkovou lyžiarskou výbavou. Keďže vernostný a zákaznícky program GOPASS je medzinárodný, naši sezonkári majú možnosť lyžovať so Šikovnou sezónkou aj v najznámejšom českom skiareáli Špindlerův Mlýn s výhodným 50 eurovým doplatkom na jeseň. Novinkou pre tento rok, bude šikovný doplatok na lyžovačku v poľskom stredisku Szczyrk“, vysvetlil Michal Beňo, obchodný riaditeľ TMR pre horské strediská, vodné a zábavné parky na Slovensku a v Poľsku.

Podrobne k cenovým variáciám Šikovných ponúk TU. S príchodom jari sa roztápajú aj ceny jarnej lyžovačky v tatranských strediskách. Ceny 1-dňových skipasov oproti hlavnej sezóne idú dole v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry od dnešného dňa o 7 eur a vo Vysokých Tatrách o 5 eur na 1-dňovom skipase zakúpenom na pokladni. Podmienky na jarnú lyžovačku sú v Jasnej veľmi dobré, na zjazdovkách je od 30-60 cm snehu. Na svahoch v Tatranskej Lomnici je od 50-130 cm snehu a na Štrbskom Plese je od 80-100 cm snehu a podmienky na lyžovanie sú tiež veľmi dobré. Od dnešného dňa sa začína aj pravidelná jarná technická údržba na pozemnej lanovke zo Starého Smokovca na Hrebienok. Bližšie informácie o prevádzke a technických údržbách lanoviek a vlekov vo Vysokých Tatrách TU.


_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../