Baľte kufre: Tatranské hotely otvárajú brány a do boja nasadzujú Corona Killera

< späť

Tak smutno ako počas posledných týždňov ešte v slovenských horách nebolo. Zhodli sa jednohlasne v trinástich TOP hoteloch vo Vysokých Tatrách i na Liptove. Od štvrtka (7.5) postupne otvárajú brány hotelov a do boja vytiahli aj Corona Killera. Ako prvé hostí privítajú hotely vo Vysokých Tatrách - Grandhotel Praha**** a Hotel FIS***.

Asi každému sa už o tom sníva. Dovolenka s krásnymi výhľadmi, priateľskou atmosférou, pestrými aktivitami v slovenských horách spojenými s relaxom. V tatranských hoteloch popri príprave výhodných letných ponúk myslia najmä na prísne hygienické opatrenia. „V lete očakávame, že slovenské hory budú patriť výlučne slovenskej individuálnej klientele, ktorá si objednáva pobyt napriamo u hoteliéra. Pozitívne v tejto situácii je, že Slováci znovuobjavia Slovensko ako letnú destináciu, ktorá spája prekrásnu prírodu s dovolenkou pri vode ako je Liptovská Mara či aquaparky. V našich 13 hoteloch sa už týždne pripravujeme na novú situáciu, aby si klienti letnú dovolenku riadne a v bezpečí užili,“ povedal Juraj Chovaňák, marketingový riaditeľ TMR.

Online rezervácie, povinné nosenie rúšok, bezhotovostné platby, dvojmetrové rozostupy na recepciách, vlastné pero pre každého návštevníka, priestory vybavené dezinfekciou, výdaj jedál až do uvoľnenia opatrení v reštauráciách na objednávku alebo formou Room service za doplatok. To je len zlomok z opatrení, ktoré hotely zavádzajú. „Podávanie obedov a večerí v reštauráciách bude stanovené časovým harmonogramom, aby nedošlo k stretávaniu väčšieho počtu osôb na jednom mieste. Každá izba bude mať svoj stôl počas celého pobytu. Upratovanie v izbách bude prebiehať len na požiadanie hosťa. Upratanie izby po jeho odchode bude dôkladné s použitím dezinfekčných prostriedkov a iných hygienických prostriedkov s cieľom zabránenia šíreniu nákazy. Zvýšená pozornosť bude zameraná aj na upratovanie a dezinfekciu všetkých spoločných plôch,“ vyratúva Zdena Ryndová, riaditeľka hotelových služieb vo Vysokých Tatrách.
Hotelové izby budú dokonca vybavené aj Corona Killerom. „Nejde o žiadneho Supermana, ktorý Vás bude v izbe vítať, ale o balíček s ochrannými pomôckami, pre dlhšie pobyty samozrejme aj s dezinfekciou,“ dodáva s úsmevom Ryndová. 

V hoteloch ostanú zatvorené detské kútiky i wellness centrá. O zážitky v Tatrách, či na Liptove ale núdza určite nebude. Regióny sú na ne bohaté. Historické pamiatky, túry s nádhernými panorámami. „K špeciálnych letným pobytom by sme radi ponúkli v cene aj výlety lanovkami a v prípade, že sa brány akvaparkov už otvoria, tak aj vstupenku tam. Keď si kúpite pobyt, ani dva týždne vám nebudú stačiť na to, aby ste to všetko zažili,“ zhodnotil Róbert Šmitala, riaditeľ hotelových služieb vodných parkov na Liptove.

Takýmto spôsobom sa TMR hotely snažia oživiť trh a naštartovať rezervácie FIRST MINUTE pobytov na leto. „Za rýchlosť nákupu ľudí aj odmeníme. Ak si rezervujú dovolenku cez tmrhotels.com v predstihu najneskôr do 15. mája, získajú až 30 percentnú zľavu z ubytovania. Zároveň nemusia mať obavy zo včasnej rezervácie termínu. Ak by sa ich plány na poslednú chvíľu zmenili, podržíme ich bezplatným stornom,“ uzavrel Marián Polák, riaditeľ hotelových služieb v Nízkych Tatrách.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../