Celosezónka pre šikovných za bezkonkurenčnú cenu

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (1. apríl 2015) – Lyžiarske strediská v Tatrách roztopili ceny a to doslova. Nejde pritom o žiadny prvoaprílový žart, ale o serióznu ponuku pre všetkých šikovných fanúšikov lyžovania, ktorí si teraz v apríli môžu len za cenu
6-dňového skipasu zakúpiť celosezónny skipas na novú zimnú sezónu 2015/16. Ak si lyžiari od 1.4.2015 do 30.4.2015 predplatia celosezónny skipas len za 49 EUR, získajú najlepšiu finálnu cenu a k tomu mesiac lyžovania navyše.

Od 1. apríla 2015 sa spúšťa v e-shope www.gopass.sk exkluzívny on-line predpredaj celosezónneho skipasu s názvom „Šikovná sezónka“, s ktorým môžu lyžiari lyžovať v tatranských strediskách Jasná Nízke Tatry (Chopok Sever a Chopok Juh), Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica a Starý Smokovec už v apríli tohto roku za predplatených 49 EUR. „Top ponuka  produktu formou šikovného predplatného má aj finálnu výhodnú cenu. Klient lyžuje neobmedzene už v apríli. Ak sa rozhodne, že si chce predĺžiť a užiť svoju lyžovačku celú budúcu zimnú sezónu za bezkonkurenčnú cenu, doplatí si do 31.10.2015 zvyšných 150 EUR, výrazne tak na lyžovačke ušetrí. Namiesto 400 eur, teda oficiálnej ceny pre zimnú sezónu 2015/16 za celosezónny skipas zakúpený na pokladni, tak klient zaplatí v predpredaji cez e-shop spolu len 199 EUR. Čo je napríklad suma, ktorú inak lyžiari bežne zaplatia za 6-dňový skipas alebo ak odlyžovali v našich strediskách 3 lyžiarske víkendy“, vysvetlil politiku nového produktu Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre lanové dráhy, aquapark a GOPASS. 
„Ak by sme to rozmenili na drobné, tak ako príklad uvedieme, že náš najlepší lyžiar zaregistrovaný v lyžiarskej výzve Ski Challenge, ktorý počas zimnej sezóny 2014/15 odlyžoval 90 dní za svoju lyžovačku pri rovnakom výkone v budúcej zimnej sezóne zaplatí so „šikovnou sezónkou“ len 2,21 EUR za jeden deň. Sledujeme svetové trendy a inšpirujeme sa produktmi, ktoré sú nielen v alpských, ale celkovo aj v európskych podmienkach jedinečné a klientovi v konečnom dôsledku šetria peniaze“, doplnil Michal Beňo.  
Podrobne o novom produkte, jeho alternatívnych verziách v kombinácii skipasu s aquaparkom a všeobecných obchodných podmienkach na www.gopass.sk.
_______________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2014 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 200 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../