Dovolenka na horách s originálnymi zážitkami

< späť

TATRY (26. jún 2014) – Tatranskí hotelieri rozširujú ponuku služieb o inovatívne letné novinky. Vysokotatranský Grandhotel v Starom Smokovci pozýva počas leta na neformálnu spoločenskú udalosť čaj o piatej, piknik v tráve alebo jazdu po okolí na špeciálnych vintage bicykloch. Nielen ubytovaní hostia v Hoteli Tri Studničky v Demänovskej Doline majú možnosť zažiť niečo výnimočné, ale aj výletníci, ktorí si po náročnej túre doprajú intenzívny relax. Ten môže mať aj podobu špeciálneho čajového rituálu, ktorý dopĺňa ZEN koncept vyhľadávaného hotela pod Chopkom.

„Pitie prvotriedneho zeleného čaju matcha, je nielen zdravé, ale aj vizuálne pôsobivé. Presvedčiť sa o tom môžu návštevníci, ktorí vyskúšajú novinku zen konceptu  Troch Studničiek - čajový rituál Fung-Fu-Čcha. Pripravovať čaj týmto spôsobom zintenzívňuje vnemy, navyše všadeprítomná pozitívna energia umocňuje prežívanie zvukov, vôní, chutí a obrazov. Pitie čaju je jedinečným momentom, kedy by sme mali z hlavy vypustiť všetky starosti a vychutnať si daný okamih uvoľnenia. Mysleli sme aj na to ako ulahodiť jazyku a telu, preto sme doplnili jedálny lístok zen špecialít o lokálne suroviny, rozšírili sme aj ponuku zen masáži o olejové z tibetských bylín. Od 1. júla bude pre hostí v ponuke staré čínske cvičenie Čchi-kung, ktoré stimuluje prúdenie energie. Všetky novinky sú práve pre tých, ktorí sa takýmto aktivitám nevenujú, ale túžia zažiť niečo výnimočné,“ konštatuje Iveta Chovanová, riaditeľka Boutique Hotela Tri Studničky.

Popoludňajšia siesta v starom anglickom štýle s delikatesami a živou hudbou je bodkou za nabitým týždňom a zaslúženým sobotným oddychom v lobby bare v Grandhoteli Starý Smokovec. Čaj o piatej podávaný na dobovom servise je pre tých, ktorých uchvátila história 100-ročného štvorhviezdičkového klenotu a majú zmysel pre vintage. Objaviť krásy ukryté vo Vysokých Tatrách ide vždy ľahšie v páre. Vyraziť na výlet po okolí na špeciálnych vintage bicykloch s piknikovým košíkom a oprášiť romantiku starých filmov alebo vyskúšať tandem, je hitom tatranského leta. Aktivitami je naplnený aj zážitkový Fit & Happy program v Tatranskej Lomnici a dokonalý pôžitok sľubujú hudobné piatky v Grandhoteli Praha. Chuť tatranského regiónu v podobe školy varenia pod taktovkou šéfkuchára Jaroslava Uhlára je zas alternatívou, kde získať počas dovolenky skúsenosti zo špičkového kuchárskeho umenia.

Leto na horách prináša dostatok možností ako prežiť dovolenku v Tatrách s maximálnymi pohodlím služieb a špeciálnymi doplnkovými programami. Tatranci, ktorí sú zžití s cestovným ruchom veria, že toto leto bude bohaté na výnimočné zážitky aj vďaka neustálemu napredovaniu a zlepšovaniu poskytovaných služieb.
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../