Hurikán je na scéne už tretí rok, oslavovať sa bude z oblakov aj v boxerskom ringu

< späť

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (19. júl 2016) – Približne 25 tisíc spokojných návštevníkov ročne píše príbeh jediného slovenského aerodynamického tunelu Hurricane Factory Tatralandia. V poradí tretie narodeninové oslavy sa 23.- 24. júla ponesú v adrenalínovom štýle, teda „s vetrom o preteky“, ale aj v boxerskom ringu, kde sa predstaví súboj titanov a dvoch majstrov sveta. Program tropickej soboty odštartujú z výšky 1 300 metrov traja profesionálni skydiveri, ktorí sa budú snažiť presne pristáť na látkový kríž na lúku v Tatralandii. Sviečky na narodeninovej torte Hurricane Factory sfúknu hostia Tomi Kid a Lina Mayer, ktorí zároveň pokrstia aj dve mláďatá sibírskych tigrov z cirkusu Jo Joo. Návštevníci najväčšieho zábavného aquaparku Tatralandia sa rozhodne majú na čo tešiť.

Leto je v plnom prúde a v Tatralandii sa už teraz tvrdo trénuje. V sobotu 23. júla si návštevníci užijú adrenalínový zoskok troch skydiverov - reprezentantov v parašutizme, ktorí sa budú snažiť presne pristáť na obrovský terč. Skydiveri majú dokopy 90 rokov a spolu 6 290 absolvovaných zoskokov z lietadla. Na lúke v Tatralandii ich budú pri dopade čakať špeciálni hostia - najúspešnejší slovenský boxer Tomi KID Kovács a speváčka Lina Mayer. Narodeninová oslava a sfúknutie sviečok sa začne aj za prítomnosti malých len 7 týždňových mláďat sibírskych tigrov z cirkusu Jo Joo, ktoré hostia nevšedne pokrstia. Pri pohľade späť na tri roky existencie obľúbenej adrenalínovej atrakcie Hurricane Factory na Liptove, si manažér Peter Kupský predstavuje tváre spokojných a nadšených návštevníkov, ale aj to, čo sa im v Hurricane Factory podarilo vytvoriť. Či už je to Škola lietania alebo každoročné organizovanie Majstrovstiev Slovenska v tunelovom lietaní... „Našou ambíciou je do budúcna rozširovať všeobecné povedomie o tunelovom lietaní a dopriať nezvyčajný zážitok čo najväčšiemu počtu ľudí. Po lete plánujeme odštartovať pravidelné workshopy v športovej disciplíne Relative Works pre dvojice alebo štvorice s cieľom naučiť ľudí lietať spolu ako tím a takisto rozširujeme spomínané aktivity aj pre deti. Zároveň sa uchádzame o organizáciu 2. ročníka World Cup v tunelovom lietaní pre rok 2018“, vymenoval najbližšie plány P. Kupský.
Osvojiť si základy boxu a otestovať rýchlosť svojho pravého háku môžu počas oslavného víkendu aj najmenší návštevníci spolu s rodičmi. V nedeľu 24. júla si po tretí raz v amfiteátri Tatralandie rozloží svoj ring najúspešnejší slovenský boxer Tomi KID Kovács, aby so svojím tímom v boxerskej šou priniesol skvelý športový zážitok, ale aj vtipné momenty. „Tento rok chceme potešiť divákov duelom dňa proti Majstrovi sveta v MMA. Ivan Buchinger je momentálne TOP v MMA a jeho prezývka Russian Killer je fakt hrozivá! Vyzval som ho na súboj a bude to zábava. Predstavia sa tu aj najlepší reprezentanti Slovenska z mužstva KO BOX CLUB Galanta, ktorí zbierajú medzinárodne cenné skalpy. Tešíme sa na domácu atmosféru, na fantastickú náladu v aquaparku a hlavne, že počas športového víkendu s Tomi KIDom, rozhýbeme celú Tatralandiu,“ doplnil majster sveta v profesionálnom boxe.
Súboj titanov s Tomim KIDom a Ivanom Buchingerom si počas víkendu užijú aj Filip Meszároš (4-násobný majster SR a víťaz viacerých medzinárodných turnajov), Andrej "Bandi " Csemez (3-nasobný majster SR a najtechnickejší boxer na Slovensku), Alexander Tanko (5-násobný majster SR, s 5. miestom na ME 2015), ďalej 11-roční juniori Boris Báleš a Marco
Durza z KO BC Galanta , Ladislav Matúš (reprezentant SR , vicemajster SR Elite 2015) a profesionálny boxer Robert Rácz (4-násobný majster SR a bývalý reprezentant SR ).
Pestrý narodeninový víkend v Tatralandii doplní aj pravá havajská surfovačka na najnovšej letnej atrakcii – surfovacích vlnách Maui a Waikiki v Hawai komplexe. Poriadne divokú jazdu si zas návštevníci užívajú na 26 toboganoch a šmýkačkách, najdlhšom tobogane Tornado, najstrmšom tobogane Free Fall a najväčšej raftovacej U-rampe. Vďaka rozšírenej ponuke atrakcií vo vzduchu aj vo vode je atmosféra dovolenky na Liptove skutočne prímorská. Bližšie aj na www.tatralandia.sk
__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../