Jarné prázdniny s dokonalou lyžovačkou a zábavou na svahu

< späť

TATRY (14. február 2014) – Jarné prázdniny prinášajú deťom množstvo novej energie, chuť športovať a hýbať sa. Lyžiarske strediská myslia na to, ako si príjemne vyplniť čas na lyžovačke s deťmi alebo vymeniť povinnosti za relax v liptovskom akvaparku. Hoci počasie neustále prekvapuje, posledné dni boli pre Tatrancov bohaté na prírodný sneh a vylepšené snehové podmienky lákajú na perfektnú lyžovačku a zábavu na svahu. Na Štrbskom Plese sú pre deti každý piatok veľké prázdninové preteky. Juniori od 3-12 rokov budú súťažiť na svahu o sladké odmeny. Do Tatranskej Lomnice prídu už o pár dní Snežné psy, na Chopku sa bude hľadať Yeti, dospelí sa zabavia na lyžiach alebo bez nich na Škoda Snow Show, či ako diváci na svetovom podujatí Majstrovstiev sveta juniorov v Jasnej.

Jarné prázdniny začínajú školákom už v pondelok 17. februára a končia v piatok 7. marca. Užiť si voľné chvíle zmysluplne na čerstvom horskom vzduchu s perfektnou lyžovačkou a zábavou, podnecuje k novým inšpiráciám a priateľstvám. Lyžiarske strediská sa tešia z veľmi dobrých podmienok na lyžovanie. Na Štrbskom Plese je 70 cm snehu, v Tatranskej Lomnici 50 cm snehu, lyžuje sa aj na oboch stranách Chopku - v Nízkych Tatrách, kde je od 35 do 105 cm snehu. Stále je v prevádzke Tatranský ľadový dóm na Hrebienku, ktorý je najväčšou atrakciou tejto zimnej sezóny. Pre adrenalínových vyznávačov zimných športov bude opäť po roku v Jasnej freeridový pretek s názvom C.G.C Jasná adrenalín. Skialpinisti si chystajú lyže na Skialp Grand tour v Tatranskej Lomnici. V Jasnej sa ani v noci nespí. Po lyžovačke je pre milovníkov nočnej zábavy pripravená najdlhšia non-stop party, škola latino tanca, či koncert skupiny Kontrafakt v hudobnom klube Happy End. Celoročný akvapark Tatralandia s krytou halou Tropical Paradise a bazénmi so slanou morskou vodou zaujme malých aj tých veľkých. Verná kópia pirátskej lode, tobogany, šnorchlovací bazén s pokladom a rybičkami a bohatý animačný program, ponúka možnosti ako sa na Liptove počas prázdnin nenudiť. Navyše pobytové ski balíky pre celú rodinu sú v Tatrách za bezkonkurenčnú cenu. Tí najmenší sa môžu realizovať už po príchode na hotely v tvorivých dielňach, na animačných programoch, či v detských kútikoch alebo na svahu v lyžiarskej škôlke Maxiland, kde malých zverencov naučia lyžovať.

So skipassom zakúpeným cez e-hop www.gopass.sk lyžiari na svojej lyžovačke ušetria. Podrobné informácie k snehovým podmienkam, k prevádzke lanoviek, k eventom, k pobytovým balíkom, k akvaparku, či k lyžiarskej škole na www.jasna.sk, www.vt.sk, www.tatralandia.sk, www.tatrymotion.sk, www.gotatry.sk a www.happy-end.sk.
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe a Horský Hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../