Leto nabité talentami

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (17. jún 2014) – Leto pod Chopkom je plné prekvapení. Bohatý animačný program v Hoteli Grand Jasná plní sny návštevníkov a podporuje malé nadané talenty. Najpriateľskejší hotel k deťom objavuje počas dvoch prázdninových mesiacov detský potenciál a rozvíja ho v dennom programe televíznej hviezdy s Andrejom Bičanom, tanečnej superstar s Riverpark Dance School, športového šampióna s Martinou Moravcovou a horského dobrodruha s Michalom Matošom a Tatrancom. Rodinná dovolenka so zábavnými tematickými týždňami v Jasnej je aj preto NAJ.

Prísť do hôr, ďaleko od rušného mesta, schladiť sa z horúčav, započúvať sa do ticha a oddýchnuť si s rodinou je ideálnou voľbou ako príjemne prekvapiť svojich blízkych. Tí, ktorí vymenia mesto za hory a odpútajú sa od bežných povinností, čaká v Nízkych Tatrách nádherná príroda a tím profesionálov, ktorí sa kompletne postarajú o celú rodinu. Vďaka skúseným animátorom pod vedením odborných garantov, si dospelí pokojne vyložia nohy alebo zrelaxujú vo wellness, zatiaľ čo ich deti zažijú nezabudnuteľnú atmosféru detskej hviezdy. O malé talenty je v Hoteli Grand Jasná kráľovsky postarané. Svoje tajomstvo najúspešnejšieho moderátora poodhalí malým zverencom Andrej Bičan, vďaka ktorému získajú drobci skúsenosti z moderátorskej televíznej školy. Deti absolvujú hlasové a logopedické rozcvičky, naučia sa uvádzať správy, ale aj vystupovať v živom vstupe. Pohybovo nadaným pomôžu prejaviť sa taneční lektori z Riverpark Dance School. Lekcie tanca, ale hlavne zábava v detskej tanečnej šou, naberie ten správny smer pre neposedné skákajúce nožičky. Malí športovci si svoju nekončiacu energiu vybijú na tréningu v prírode. Dvojfázovú aktivitu v prírode zavŕši zápas šampiónov. Garantom tematického týždňa je plavkyňa Martina Moravcová. Outdoorové animácie sú vhodnou aktivitou pre bádateľské a hĺbavé typy. S tvorivými pomocníkmi objavia dobrodruhovia tajomstvá Demänovskej Doliny, dozvedia sa ako sa správať v lese, či viazať uzol, zlaňovať alebo rozpoznávať jedlé rastliny. Súčasťou programu je aj ukážka práce Horskej záchrannej služby Nízke Tatry (HZS), ale aj prezentácia košickej ZOO. Týždeň povedú Michal Matoš z HZS a známy televízny Tatranec. Viac k tematickým týždňom TU.     

Nezabudnuteľné leto pod Chopkom garantuje „kids friendly“ a rodinne orientovaný Hotel Grand Jasná****, ktorý ocenila aj Únia materských centier najvyšším stupňom priateľskosti. Celoročné stredisko Jasná svojou veľkorysosťou ponúka rodinné aktivity v blízkosti hotela ako je MiniZOO, ktoré stráži domáci miláčik pes Maco, či detské atrakcie: nafukovací hrad, trampolína a originálne ihrisko. Spoločné zážitky si rodiny s deťmi užijú na výlete lanovkami na Chopok, člnkovaní na jazierku Biela Púť, v neďalekom Aquaparku Tatralandia alebo na turistike, bicykloch, či po stopách Pokladu draka Demiána.
_________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../