Leto v Jasnej otvára jedinečný Bike Up & Down

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (9. jún 2014) – Adrenalínový výšľap dovrchu Bike Up a zjazd Bike Down si nadšenci horskej a terénnej cyklistiky užijú už najbližšiu sobotu 14. júna v Jasnej. Najväčší bike park otvára svoje brány a štartuje horskú cyklistickú sezónu až z výšky 2024 m.n.m s prevýšením 960 metrov v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Leto na Chopku je otvorené aj pre turistov. Rodiny s deťmi čaká výprava piatimi lanovkami na opačnú stranu Chopka a späť v cene jedného lístka, či posedenie vo vyhliadkovej panoramatickej reštaurácii Rotunda. V rámci otvorenia leta bude pre návštevníkov happy hours – člnkovanie na jazierku Biela Púť, zjazd na horských kárach alebo bunjee trampolína za 1 euro a lezecká stena zadarmo.

Najväčší Rocky Mountain Bike World Jasná so svojimi 25 km tratí všetkých obtiažností si zamilujú okrem downhill a freeride labužníkov aj zvedavci, ktorí si na Chopku budú vychutnávať dovolenku, výlety lanovkami či túry po okolí. „Bike World Jasná je pre všetkých. Disponuje všetkými typmi tratí, teda na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, ktoré váhajú, čo robiť vo voľnom čase v lete. Bicyklovanie je ideálnym začiatkom ako sa naštartovať pred letom a spoznávať krásy Nízkych Tatrách na dvoch kolesách. Jedinečný Bike Up & Down výšľap spája rôzne skupiny bikerov v jednom preteku. Nezáleží na tom, či ste viac mountain biker, endurák, downhillista alebo freerider. Preteky sú stavané tak, aby každý biker zvládol aj 2,5 km výšľap aj 3,5 km zjazd. Bike Up štartuje na Bielej Púti, cez Priehybu až na Rovnú Holu. Bike Down  je súťaž v zjazde z Rovnej Hole cez traverzy na Jelení Grúň a Záhradky. Program je pestrý, v rámci happy hours od 11. – 13. hod. môžu všetci vyskúšať člnkovanie na Bielej Púti a bungee trampolínu len za 1 euro. Popoludní od 13 – 15. hod. bude zas príležitosť vyskúšať si horské káry po zvážnici z Chopku,“ informoval Matej Hulej, riaditeľ športových služieb a obchodov Tatry Motion.

Podrobne o programe Bike Up & Down a štartovnom TU. Po ubytovaní sa v regióne získajú dovolenkári od svojho ubytovateľa regionálnu kartu LIPTOV Card. Práve pre nich je určená špeciálna cena výlet lanovkami pre deti za 1 euro v Nízkych Tatrách. Nakupuje sa jedine cez e-shop s použitím regionálnej karty LIPTOV Card TU.

Stredisko Jasná myslí aj na začínajúcich jazdcov, ktorí stále rozmýšľajú, či do Jasnej prísť a užiť si najväčší bikersky raj pod Chopkom. Začiatkom leta 10.-13. júla sa pod vedením profesionálov naučia správne ovládať a zdokonaľovať svoje jazdecké schopnosti na Rocky Mountain Bike Camp-e. Na nováčikov čakajú už po piaty raz 4 dni plné workshopov s profi bike inštruktormi, školenia priamo v teréne a demo jazdy spojené so sprievodným programom, novými skúsenosťami a priateľmi z bike komunity. Viac informácií k Bike Camp-u TU.
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../