Na Chopku videli Yetiho

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (27. január 2014) – Mínusové teploty, mráz a prírodný sneh vylepšili podmienky na oboch stranách Chopku. Zima sa do hôr opäť vrátila, o čom svedčí aj to, že v Jasnej videli Yetiho. 1.-2. februára 2014 sa na severný a južný lyžiarsky svah vyberú malí aj veľkí pátrači, ktorých Yetiho stopy dovedú k výhre. Za nájdenie Yetiho je vypísaná odmena 2 x 1 000 eur.

Yeti sa bude v Jasnej hľadať formou zábavnej pátračky na lyžiach Každý, kto sa pokúsi nájsť v sobotu a v nedeľu postavu snežného muža, so zlosovateľným kupónom postupuje do žrebovania o 2 x tisíc eur. Do pátračky sa zapoja v sprievodnom programe aj známe tváre. Nebude chýbať zabávač Andrej Bičan, Majster „N“, skupiny Ploštín Punk, Funky Emotions, Martin Harich, Shepra Band a pán Tatier – Tatranec. Dvojdňový program bude opätovnou oslavou príchodu zimy. Stredisko bude žiť nielen hudobným ošiaľom, pátračkou na lyžiach, ale aj atraktívnym animačným programom, minidisco šou, testovaním vozidiel Škoda –Yeti, behom na snežniciach, preťahovanie sa lanom, chutným gulášom, grilovanými špecialitami a domácimi pampúšikmi. Bližšie informácie o nájdení Yetiho aj na http://www.jasna.sk/aktivity-a-eventy/eventy/najdi-yetiho-a-ziskaj-2x-1000-EUR/.        

Lyžiarske stredisko Jasná má veľmi dobré podmienky na lyžovanie. Lyžuje sa na 29 kilometroch zjazdových tratí. Prepojené svahy Chopku, moderné dopravné zariadenia, bezplatné parkoviská, jedinečné výhľady z panoramatickej reštaurácie Rotunda na scenériu Horehronia, Liptova a Tatier, srdečnosť a pohostinnosť miestnych ľudí sú dôvodom, prečo zavítať do Nízkych Tatier a užiť si príjemné chvíle oddychu s rodinou, či priateľmi. Podrobne k regionálnej doprave skibusov, ski-aqua busov a party busov do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná na http://www.jasna.sk/informacie/doprava/.   
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe a Horský Hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../