Prelomová lyžovačka s GOPASSom aj za hranicami Slovenska

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (7. november 2014) – Zimná sezóna 2014/15 bude z pohľadu horských stredísk opäť jedinečná. Lyžiarom, ktorí lyžujú v strediskách Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) sa ich skipas zmenil na GOPASS kartu. Samotný GOPASS, teda svoj vlastný personalizovaný čipový ski-datový nosič získajú lyžiari jednoduchým zaregistrovaním sa cez e-shop www.gopass.sk a nákupom produktu e-skipas. Výhodou e-skipasu GOPASS je fakt, že lyžiar, ktorý príde do strediska nemusí čakať na svoju vstupenku na svah v rade na pokladnici, ale bezprostredne z auta prechádza cez turniket a užíva si čerstvý ranný „menčester“. Z pohodlia domova si už teraz môžu záujemcovia kúpiť lyžovačku v tatranských strediskách, ale aj produkty a ostatné služby, ktoré poskytuje TMR. Navyše každý zaregistrovaný užívateľ, ktorý aktívne využíva svoje GOPASS konto zbiera body, ktoré mu otvárajú brány na využitie špeciálnych ponúk. Lyžiari si túto zimu vďaka GOPASSu užijú okrem Tatier aj najlepšie české stredisko Ski-areál Špindlerův Mlýn. Inovatívny produkt GOPASS cez e-shop www.gopass.cz napreduje aj za hranice Slovenska a výrazne šetrí klientom čas a peniaze.

Lyžiari trávia svoju dovolenku v lyžiarskom stredisku efektívne, keďže s e-skipasom hneď po vystúpení z auta vynechávajú rady na pokladniciach a bezprostredne lyžujú. Navyše odteraz GOPASS ponúka možnosť lyžovať na jeden e-skipas v Čechách aj na Slovensku. „Otvárame klientom nové možnosti k iným strediskám doma aj v zahraničí. V našom zákazníckom programe je od spustenia produktu v decembri 2012 už 165 tisíc verných zákazníkov, ktorí využívajú výhody pripísaných bodov (SR 1 euro = 1 bod, ČR 25 Kč = 1 bod). Túto zimu si lyžiari môžu dávať predsavzatia  na svoje prelyžované kilometre v rámci tzv. Ski challenge výzvy. Vďaka GOPASS účtu cez webovú aplikáciu súťažia sami so svojím predsavzatím a zároveň aj medzi sebou v prelyžovaných kilometroch. Zvoliť si môžu medzi kategóriou „blue powder“, „red diamond“ alebo „black bomb“. Zaregistrovaný lyžiar získa presný výškograf svojho denného lyžiarskeho výkonu. Výpočet odlyžovaných km je založený na výpočte prostredníctvom prechodov cez turnikety lanoviek v stredisku. Ski challengeri v každom týždni postupujú do zlosovania o zaujímavé ceny,“ konkretizoval novinky Vladimír Šarafín, manažér programu GOPASS TMR.  

Držitelia GOPASSu si okrem lyžovačky užívajú aj výhodnejšie ponuky v gastronómii (v Čechách - Špindl Gastronomy), v tatranských hoteloch a službách TMR, v športových obchodoch (oblečenie a doplnky), v lyžiarskej škole a požičovniach lyží Tatry Motion (v Čechách – Špindl Motion Shop&Rental) a za pripísané body za každý jeden nákup čerpajú následne vo všetkých strediskách odmeny. Na Slovensku si zákazník cez e-shop GOPASS.sk kupuje vstupenky na podujatia organizované TMR, vstupy do Aquaparku Tatralandia, lístky na lanovky, v lete do nízkotatranského bikeparku, či poistenie na horách. V rámci Gopass.cz si klienti kúpia svoj lyžiarsky lístok – e-skipas, ale aj lístky na lanovky. Zároveň si môžu kúpiť sezónny skipas Špindl+Tatry a počas celej zimy lyžovať aj na Slovensku. Koncom roka 2014 pribudnú v slovenskom e-shope GOPASS.sk špecifické produkty ako Tatranská večera zážitkov a Fresh Track.

Ski-areál Špindlerův Mlýn je najväčším českým lyžiarskym rajom s areálmi Svatý Petr, Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky a Labská. Stredisko ponúka 25 km zjazdoviek, 5 lanoviek a 11 vlekov. Viac informácií na www.gopass.sk a www.gopass.cz.   
___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../