Prinesie Žabí princ do Tatralandie rozprávkový rekord?

< späť

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (2. august 2017) – Aquapark Tatralandia sa počas leta zmenil na rozprávkové, divadelné a príbehové kráľovstvo, v ktorom sa udomácnili princezné, víly, či zvierací kamaráti. Hravé leto na Liptove je plné detských hrdinov a už čoskoro k nim pribudne aj Žabí princ, ktorý vyrastá pod rukami návštevníkov. Na nadrozmerné umelecké dielo počas celej tvorby od 24. júla do 6. augusta dohliada výtvarník a pedagóg Peter Hitzinger. Už túto nedeľu sa tak spolu pokúsia o zápis do Slovenských rekordov prostredníctvom najväčšieho počtu tvorcov rozprávkovej bytosti.

„Rozprávkový symbol leta sa ešte stále vytvára a všetci návštevníci Tatralandie môžu byť jeho súčasťou až do 6. augusta, kedy sa Žabí princ o 17. hodine slávnostne korunuje za účasti komisára Slovenských rekordov. Konštrukcia rozprávkovej žabky vznikala postupne, jej drevené jadro bolo najprv obalené pletivom a postupne naň nanášali malí aj veľkí umelci papier, ktorým dotvárali žabie črty. Na záver sa 2x4x6 metrov dlhé dielo vyfarbí a zalakuje. Hľadali sme námet na rozprávkovú postavičku, ktorá je čarovná, môže žiť pod Tatrami a hlavne pri vode, v aquaparku. To, či zakliateho Žabieho princa nakoniec princezná pobozká, sa nechajme všetci prekvapiť... Čo je ale isté, je, že nie je všetko na prvý pohľad také zlé ako vyzerá. Zo škaredej a na pohľad nevábnej žaby sa stal v rozprávke krásny princ a to len kvôli vytrvalosti dievčiny, jej dobrému srdcu a schopnosti pomáhať. Tak tomu je i reálnom živote. Dobrota, vytrvalosť a láska dokážu mnohé zlé zmeniť,“ uviedla Zuzana Blaňárová z marketingu Tatralandie.   

Leto v areáli Tatralandia je prevratné najmä v originálnych profesionálnych divadelných animáciách, ktoré vtiahnu návštevníka priamo do deja rozprávky. Posolstvo o magickom dni plnom dobrodružstva a zábavy šíria rozprávkové postavičky všetkým návštevníkom už od skorého rána. Počas celého dňa spoznajú tí najmenší rozprávkových kamarátov a spoločne so Snehulienkou a morskou vílou Ariel sa učia hymnu Tatralandie. Tí, ktorí majú radi zábavu sa môžu pridať  k Červenej čiapočke alebo k energickým včielkam Maji a Vilkovi. Do orientálnych tancov ich zasvätí Jasmína a zábavu vytvoria aj tancujúci piráti s papagájom Riom, či udatní rytieri. Aby nikto v rozprávkovej Tatralandii nezablúdil, klaun deťom pripomína, kde sa práve postavičky pohybujú a čo majú naplánované. V  Tatralandii je veselo aj počas obeda, či večere. Vtedy je čas na to, aby sa najmenší skamarátili s Ruženkou a Kocúrom. V rozprávkovom svete Tatralandie sa všetky detské sny menia na skutočnosť. 

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../