Skrotiť Chopok z výšky 2 004 m zo sedadla bicykla a horskej káry

< späť

CHOPOK/TATRY (28. jún 2014) –  Chopok sa od dnešného dňa zdoláva z výšky 2 004 m.n.m. netradične na horských kárach a bicykloch. Jedinečný adrenalínový zážitok v najväčšom slovenskom bike parku (Rocky Mountain Bike World Jasná) na viac ako 25 km downhill, freeride alebo fun track tratiach, rozbúcha srdce nejedného nadšenca extrémnych športov. Na svoju tatranskú dovolenku však počas tohto leta tak ľahko nezabudnú ani rodiny s deťmi. Zo sedadla horskej káry, profi monster kolobežky, či tatranskej motobežky, si panoramatické výhľady na krajinu a dojazdy do cieľa, užijú dokonca deti aj seniori. Pokoriť na kolesách kopec takých rozmerov ako je Chopok, môže byť zábavné.

Letné tatranské atrakcie sú súčasťou turistického ruchu a poskytujú netradičné možnosti ako sa dopraviť na miesto určenia pohodlne, originálne a najmä bezpečne. Stačí sa vyviesť lanovkou zo severnej alebo južnej strany Chopku a vybrať si na svoju 4 350 metrov dlhú jazdu - horskú káru alebo bicykel. Nenáročnou a rekreačnou alternatívou je zjazdiť najľahšie trate bike parku na kolobežke. Počas letných prázdninových mesiacov sú bicykle, kolobežky a horské káry upevnené na bok sedačkovej lanovky a ďalej vyvážané štýlovými kabínami funitelu až na vrchol Chopku. Detailne k popisom tratí, prevádzke bike parku a dôležitým upozorneniam týkajúcim sa NAPANTu TU. Na jazdu za poznaním a novými skúsenosťami vo voľnom horskom teréne, si bicykel a kolobežku stačí požičať v požičovniach Rocky Mountain. Všetky typy dopravných prostriedkov sú stabilné a skonštruované pre bezpečnú jazdu z kopca. Sú jednoduché na ovládanie, dokonale kopírujú terén a riadenie zvládnu takmer všetky vekové kategórie. Tí najmenší si vychutnajú jazdu z kopca spolu s rodičom. Jednou z atraktívnych letných noviniek je aj bunjee trampolína na prestupovej stanici Priehyba, s ktorou majú malí a veľkí o niečo viac adrenalínu v krvi. Vďaka opornému systému a pružným lanám sa na trampolíne dajú robiť saltá vpred aj vzad. Vodné bicykle s člnkovaním na Bielej Púti, hľadaním pokladu draka Demiána, či nordic walkingom obohatia dovolenku v Nízkych Tatrách o nový rozmer.

Dať zbohom únave po celodennej túre a vyskúšať si horskú káru zo stanice Štart do Tatranskej Lomnice je práve pre tých, ktorí trávia voľné chvíle vo Vysokých Tatrách. Profi monster kolobežky, či motobežky s troma stanoviskami na Štrbskom Plese, sú ideálnym doplnkom ako objaviť skryté krásy v regióne. Doprava za zážitkami vo Vysokých Tatrách  môže byť výnimočná rovnako ako denný program pod Lomnickým štítom, náučno-zábavný chodník Tatranskej divočiny, detské atrakcie Mini Tatralandia Parku a člnkovanie na magickom Štrbskom plese.  
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../