Tatranci stavili na pestrý veľkonočný program

< späť

TATRY (16. marec 2016) – Lyžovačka v bikinách, karneval na lyžiach, Veľká noc na folklórnu nôtu, či exotika v bazénoch. Oslava jari v Tatrách bude bohatá na vysokohorské zážitky, ale aj na pôvodné tradície. Už najbližší víkend sa na Skalnatom plese bude zjarnievať. 19.-20. marca si milovníci dobrého jedla prídu na svoje pri Prvej jarnej grilovačke. Do výšky 1 751 m n.m. vyvezú návštevníkov dve veselé party kabíny, na všetky strany sa rozvoňajú chutné grilované špeciality a oddych na horách spríjemní gurmánom aj živá hudba.

Štedrý veľkonočný program o týždeň neskôr prinesie na lyžiarske svahy zaujímavé momenty plné príjemného rozptýlenia, jarného oddychu a chytania bronzu v bikinách, či bláznivej jazdy v karnevalových maskách. Atmosféra sviatkov sa prostredníctvom symbolov jari prenesie aj do tatranských hotelov a liptovského Aquaparku Tatralandia. Jarnú lyžovačku pod Chopkom už tradične vítajú Liptáci v bikinách. Obľúbený masový zjazd v plavkách prinesie v sobotu 26. marca na biele zjazdovky zaručenú zábavu a súťaž o zaujímavé ceny s Andrejom Bičanom. Oslava jari pokračuje aj v noci v hudobnom klube Happy End na after party s Adamom Ďuricom. Bližšie k Bikini skiing TU. Odskočiť si zo slnečných svahov do tropického sveta Tropical Paradise môžu všetci milovníci exotického relaxu. 25. – 28. marca sa v Aquaparku Tatralandia uskutoční netradičná Veľkonočná oberačka ananásov. Spolu s profesionálnym animačným tímom sa budú hľadať zatúlané ananásy a šikovnosť svojich rúk si návštevníci otestujú v tvorivých dielňach. Viac k zábave a programu v Tatralandii TU.     

V nedeľu 27. marca si lyžiari na zjazdovke Interski na Štrbskom Plese užijú karnevalový zjazd v maskách len za 1 euro. Netradičné lyžiarske preteky sa uskutočnia v čase od 11.-12. hod. Ceny v cieli si rozdajú kategórie ako najrýchlejšia maska, najoriginálnejší karnevalový kostým, najmladší a najstarší účastník a pretekov a i. Podmienky získania skipasu za 1 euro TU. V reštaurácii Bivac na Solisku a v reštaurácii Slalom pri nástupnej stanici lanovky Solisko - Expres čakajú na návštevníkov chutné grilované veľkonočné špeciality.

Tatranská Veľká noc sa aj tento rok ponesie v duchu živých tradícií a sviatočných dobrôt. Hotelieri pripravili pre návštevníkov bohatý sprievodný program, v ktorom nebude chýbať zdobenie kraslíc, hľadanie veľkonočných vajíčok, animačný program pre deti, ale najmä tradičná oblievačka a pletenie veľkonočných korbáčov. Pobytoví hostia si môžu užiť jarnú lyžovačku a ľudovú hudbu v podaní kapely Cimbalovka alebo si pochutnať na pečenom jahňati vo Wellness Hoteli Grand v Jasnej, štýlovo sa vyviesť obrovskou veľkonočnou kraslicou do najvyššie položeného Hotela Rotunda na Chopku a byť súčasťou veselej folklórnej oblievačky s Tatrancom, či v hoteli Tri Studničky drôtovať a maľovať veľkonočné vajíčka alebo sa nechať rozmaznávať špeciálnou sviatočnou masážou Polynesia so zlatým olejom. V Holiday Village Tatralandia sa zas všetci môžu naladiť na tropickú atmosféru a tvorivé dielne, v Hoteli FIS na Štrbskom Plese sa počas Bielej soboty budú venovať starým zvyklostiam s folkloristom Lukášom Janoškom, v Grandhoteli v Starom Smokovci poteší mlsné jazýčky veľkonočný brunch, drobcov živé zajačiky, vyrábanie predmetov na hrnčiarskom kruhu, vyrezávanie z dreva a rodičia si prídu na svoje pri hudobných večeroch s klavírom a saxofónom alebo pri premietaní filmov. Aj v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici čakajú na hostí veľkonočné hody a hľadanie vajíčok v priestoroch hotela, no a veľkonočné sviatky počas večera spríjemnia návštevníkom jemné tóny klavíra.

Cesta za dobrodružstvom a oslavou jari môže byť pre mnohých návštevníkov hôr aktívna aj na lyžiarskych svahoch. Na Chopku je momentálne od 40-120 cm snehu, na vysokotatranských zjazdovkách je od 40 – 160 cm snehu a podmienky na lyžovanie veľmi dobré. Od 30. marca sa menia ceny skipasov za jarnú lyžovačku vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Najvýhodnejšie služby získavajú registrovaní užívatelia prostredníctvom e-shopu www.gopass.sk
__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

 

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../