Tatranský grandhotel sa zmení na veľkú svadobnú sálu

< späť

TATRANSKÁ LOMNICA (05.03.2020) - Podľa prieskumu štatistického úradu Slovenskej republiky počet sobášov na Slovensku stúpa. Do manželstva vstupujú čoraz staršie páry. Zorganizovať si svoj najkrajší deň v živote nie je jednoduché. Profesionáli na svadobnom veľtrhu v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici poradia budúcim nevestám a ženíchom aj v tom, ako správne rozkrájať svadobnú tortu. Chýbať nebude ani tradičné čepčenie.

Svadobné priestory, vhodný termín, svadobné šaty, menu, obrúčky. Úloh, na ktoré je potrebné myslieť, aby bol váš deň „D“ naozaj dokonalý, je veľa. Klasická svadba v kostole či na úrade a potom hostina až do rána je pre niektoré páry už ako z obohratej platne. Namiesto tradícií sa v posledných rokoch pri svadbách stavia na netradičnosť. Svadby v turistických topánkach, retro svadby. Aj napriek tomu, že oproti zahraničiu sú netradičné svadby u nás ešte iba v plienkach, aj na Slovensku sa nájdu páry, ktoré sa snažia si svoj najkrajší deň v živote nejako ozvláštniť. Tajomstvá, ktoré stoja za dokonalou svadbou párom priblížia na svadobnom veľtrhu, ktorý sa bude konať už túto sobotu (7. marca) v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici.
„Svadba je nezabudnuteľným dňom, ktorý ostane manželom navždy v spomienkach. Pri vytváraní kúzelného okamihu plného jedinečných pocitov a dojmov je potrebné myslieť aj na tie úplne maličké detaily. Ak chystáte svoju svadbu, príďte sa inšpirovať aktuálnymi trendmi v svadobnom priemysle do Grandhotela Praha****,“ povedal Lukáš Brodanský, obchodno-marketingový manažér TMR.

Svadobný veľtrh je považovaný za akýsi už tradičný sviatok svadobných príprav.
Vstup naň je bezplatný. „Určený nie je len pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamky a rodinných príslušníkov, ktorí sa na organizácii podieľajú,“ dodáva Brodanský.
Spoločnosti, ktoré sa veľtrhu zúčastnia, v priestoroch historického tatranského hotela okrem iného predstavia nové módne trendy svadobných šiat i pánskej módy, či obrúčok. S budúcimi manželmi si tiež vymenia svoje poznatky a skúsenosti.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../