TMR vydáva pravidlá pre výplatu akcionárov zo zníženia základného imania

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (4. február 2014) – Po uplynutí zákonných lehôt Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) dnes zverejnila pravidlá pre výplatu akcionárov zo zníženia základného imania.

Zníženie základného imania z 221,34 na 46,95 miliónov EUR bolo schválené mimoriadnym valným zhromaždením v auguste 2013.

Nárok na poskytnutie plnenia z dôvodu zníženia základného imania TMR má fyzická alebo právnická osoba, ktorá bola ku dňu 22. októbra 2013  evidovaná u Centrálneho depozitára cenných papierov ako akcionár TMR alebo ktorej bol zriadený držiteľský účet.

Plné znenie pravidiel a relevantné dokumenty sú k dispozícii nižšie:

Pravidlá poskytnutia plnenia akcionárom z dôvodu zníženia základného imania

Žiadosť o poskytnutie plnenia

_________________________________________________________________________________
Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy a Hotel Slovakia. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../