TMR zvoláva riadne valné zhromaždenie 29.4.2020

< späť

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (30. marec 2020) – Predstavenstvo spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) zvoláva riadne valné zhromaždenie na 29. apríla 2020.

Predstavenstvo TMR zvoláva riadne valné zhromaždenie (RVZ) na 29. apríla 2020 v Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš so začiatkom o 11. hodine. Program RVZ okrem iného zahŕňa:
• prerokovanie správy predstavenstva spoločnosti o výsledkoch  podnikateľskej činnosti, stave majetku spoločnosti a finančnom hospodárení k 31.10.2019, obchodného plánu a finančného rozpočtu na finančný rok 2019/20, výročnej správy k 31.10.2019, správa dozornej rady
• schválenie riadnej individuálnej účtovnej závierky a návrh na rozdelenie zisku dosiahnutého v uplynulom hospodárskom roku,
• odvolanie člena dozornej rady,
• zmena stanov,
• pravidlá odmeňovania,
• schválenie audítora,
• voľba členov dozornej rady,

Za minulý finančný rok končiaci sa 31.10.2019 dosiahlo TMR čistý zisk podľa individuálnej účtovnej závierky 4,087 mil. EUR.

Valného zhromaždenia sa môžu zúčastniť akcionári vlastniaci akcie TMR k rozhodnému dňu, t.j. k 26. aprílu 2020.
TMR  v súlade so zákonom NR SR č. 62/2020 Z.z. o niektorých mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby Covid 19 a v justícií a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony umožní akcionárom na riadnom valnom zhromaždení hlasovať korešpondenčne.

Viac informácií, vrátane jednotlivých bodov programu RVZ, Pravidiel korešpondenčného hlasovania  a príslušných dokumentov je k dispozícii na http://tmr.sk/pre-investorov/zakonne-zverejnenia/valne-zhromadenia/.

___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní alebo si prenajíma a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách na Slovensku TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktorú TMR spoluprevádzkuje. V slovenských Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Noc na Lomnickom štíte. V Rakúsku Skupina vlastní a prevádzkuje alpské stredisko na ľadovci Mölltaler Gletscher a jej sesterské stredisko Ankogel Mallnitz. V Čechách tiež nepriamo vlastní minoritný podiel v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra. V Poľsku TMR vlastní a prevádzkuje horské stredisko Szczyrk Mountain Resort a  Legendiu - Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). V rámci realitných projektov sa Skupina prevažne orientuje na rozvoj, budovanie a predaj apartmánov a komerčných priestorov a prenájom hotelov v rezortoch TMR. Do konca finančného roka 2019 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 400 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../