Toto tu ešte nebolo! Júnový víkend v Jasnej s rodinnou zábavou na snehu!

< späť

Vysoké Tatry/Jasná – 3.jún 2020 - Horské strediská Jasná a Vysoké Tatry pripravili pre deti špeciálnu víkendovú ponuku. Na deti čakajú 6. a 7.júna rôzne atrakcie vrátane tej najoriginálnejšej  - obrovskej kopy snehu v Jasnej, ktorú odkryjú pre ich šantenie na klzákoch.

Netradičný Deň detí v Jasnej láka premiérovo na najväčšiu depóniu snehu v histórii tohto lyžiarskeho strediska. Obrovská kopa snehu, ktorý si odložili do budúcej zimy, tak bude mať svoju júnovú premiéru špeciálne pre radosť detí. „Je to druhýkrát, čo sme si v Jasnej odložili sneh na budúcu zimu, ale prvýkrát, čo ho takto sprístupňujeme pre deti. Veríme, že si nečakané júnové snežné dobrodružstvo užijú do sýtosti,“ vysvetľuje Jana Kňavová zo strediska Jasná. Pre deti je počas víkendu v Jasnej pripravený špeciálny animačný program na Bielej púti s rôznymi detskými atrakciami, horské káry, sladké maškrty a tiež výlety lanovkami na Chopok za zvýhodnenú cenu 12€ počas celého víkendu pre všetky vekové kategórie.     

Zábavu a relax si budú môcť užiť rodiny s deťmi nielen v Nízkych ale aj vo Vysokých Tatrách. „Pre deti otvorí tento víkend svoje kráľovstvo po dlhej dobe interaktívna galéria Kvantárium na Hrebienku, po magickej zábave určite poteší aj prechádzka relaxačnou zónou na dolnej lúke, kde na deti čaká 10 veľkých i malých medvedích sôch z dreva. Nudiť sa určite nebudú ani na Skalnatom Plese, kde sa budú môcť vyšantiť vo Svištej krajinke, cestu zo Štartu to Tatranskej Lomnice spestria horské káry. Všetci hladoši budú môcť po skvelých zážitkoch nabrať energiu pri sladučkej mega parenej buchte,“ dopĺňa pozvánku Lukáš Brodanský z horského strediska Vysoké Tatry. Špeciálnym benefitom na najbližší víkend budú lanovky na Skalnaté Pleso, Hrebienok alebo na Štrbskom Plese za cenu detských lístkov. Zvýhodnené ceny sú a budú k dispozícii výlučne iba pri nákupe online cez e-shop gopass.sk. 

Vo Vysokých Tatrách je už v prevádzke po pravidelnej údržbe aj lanovka na Lomnický štít. Na vrchole vo výške 2634 m.n.m v týchto dňoch panujú vďaka čerstvej snehovej pokrývke skutočne zimné podmienky. Pre tie najkrajšie zážitky zo slovenských hôr je preto aj napriek júnovému dátumu namieste teplé oblečenie pre malých i veľkých návštevníkov.

Všetky lanovky, atrakcie a aktivity budú v prevádzke pri dodržiavaní všetkých aktuálnych preventívnych hygienických nariadení.

___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní alebo si prenajíma a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách na Slovensku TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktorú TMR spoluprevádzkuje. V slovenských Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Noc na Lomnickom štíte. V Rakúsku Skupina vlastní a prevádzkuje alpské stredisko na ľadovci Mölltaler Gletscher a jej sesterské stredisko Ankogel Mallnitz. V Čechách tiež nepriamo vlastní minoritný podiel v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra. V Poľsku TMR vlastní a prevádzkuje horské stredisko Szczyrk Mountain Resort a  Legendiu - Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). V rámci realitných projektov sa Skupina prevažne orientuje na rozvoj, budovanie a predaj apartmánov a komerčných priestorov a prenájom hotelov v rezortoch TMR. Do konca finančného roka 2019 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 400 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../