Výstava Koruny Zeme bude dočasne požičaná do Sliezskeho zábavného parku

< späť

ZAWOJA (2. november 2016) - Horské centrum Koruna Zeme v poľskom meste Zawoja, v spolupráci so Sliezskym zábavným parkom sa rozhodli prenajať v nadchádzajúcej letnej sezóne makety z najvyšších vrcholov sveta a expozíciu legendy poľského horolezectva do zábavného parku v poľskom Chorzowe.

Po tohtoročnom úspechu výstavy sa rozhodlo, že bude umožnené jej prezeranie pre širšie publikum. Exponáty a modely budú teda prenesené do Sliezskeho zábavného parku na mesiace apríl - október. Vďaka tejto ponuke bude lunapark rozšírený o ďalšie zaujímavé atrakcie, prostredníctvom ktorých môžu návštevníci formou zábavy spoznávať svet.

Makety a exponáty budú vystavené v Horskom centre Koruna Zeme v Zawoji do konca marca 2017, zatiaľ čo v Sliezskom zábavnom parku v meste Chorzow pri Katowiciach, budú sprístupnené návštevníkom od 29. apríla 2017 do konca októbra 2017. Objekt v Zawoji, v ktorom sa v súčasnej dobe nachádza centrum, bude aj naďalej slúžiť ako miesto, ktoré ponúka aktivity a zábavu pre turistov.

V letných mesiacoch, teda júl a august bude v Horskom cente v Zawoji, stále aktívny lanový park „Les dobrodružstiev“, ktorý si obľúbili najmä rodiny s deťmi.

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../