Z Chopku sa pustia prví bikeri, na Štrbské pleso sa vypravia člnky

< späť

TATRY (17. máj 2016) –Ochutnávka prvých tatranských atrakcií štartuje v sobotu 21. mája, kedy si vBike World Jasná v Nízkych Tatrách vyskúšajú downhilloví jazdci svoj prvý oficiálny pojazd a na hladinu magického Štrbského plesa saznova po roku vypravia obľúbené člnky.V Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách si počas víkendov užijú milovníci zábavy adrenalínovú jazdu na horských kárach zo stanice Štart, pre deti je na Hrebienku v prevádzke divoká jazda na gumenom kolese – tubing av Starom Smokovci pri pozemnej lanovke sanajmenšie ratolesti vyšantia v Mini fun parku na štyroch priestranných trampolínach a na detskej šmýkačke.

 


Leto v Tatrách štartuje zhruba o mesiac, ale už teraz si návštevníci Vysokých a Nízkych Tatier, môžu popri svojich výletoch lanovkami, užiť kopec zábavy na adrenalínových atrakciách. V najmodernejšom tatranskom bike parku v Jasnej sa na najťažšiu čiernu trať postavia prví fanúšikovia downhillu už túto sobotu, aby si užili vzrušujúcu jazdu popod 6-sedačkovú lanovku Záhradky – Rovná hoľa. Najobľúbenejšia trať je určená pre skúsených jazdcov s vyššou úrovňou zručnosti. Na spomínanú trať sa bikeri aj s bicyklom vyvezú lanovkou B1 v čase od 8:30-17:00 hod. a zajazdia si možno aj na posledných zvyškoch snehu. Bližšie informácie TU. Po prvom pojazde, bude bike park v dennej prevádzke od 24. júna. Pre rodiny s deťmi je počas víkendu k dispozícii aj atraktívny zjazd na horských kárach z Kolieska na Bielu Púť. Postupne s príchodom leta sa návštevníci Chopku môžu tešiť aj na ďalšie atrakcie ako sú horské káry z výšky 2 004 m n.m., člnkovanie na Bielej Púti, bungee trampolína na Priehybe alebo rodinnú hru v prírode s Drakom Demiánom – Drakopark Chopok. Novinkou tohto prázdninového leta v Jasnej bude MAXILAND summer park pred klubom Happy End. O jedinečný zážitok a zábavu pre celú rodinu sa postará tubing – jazda na nafukovacom kolese so špeciálne upravenou traťou pre malých aj veľkých. Súčasťou parku bude napríklad aj detská bike zóna, trampolína, minigolf, či slackline – chôdza po lane.Vo Vysokých Tatrách štartuje sezóna člnkovania na hladine Štrbského plesa už túto sobotu 21. mája, kedy bude k dispozícii 20 člnov. Záujemcovia o výnimočný zážitok môžu využiť aj služby osobného veslára. Bližšie TU. Tradičné slávnostné odomykanie hladiny Štrbského plesa je naplánované na piatok 10. júna o 10. hod. v prístave člnkov.          Rodiny s deťmi, ktoré sa počas víkendov vyvezú lanovkou z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso a namieria do detského indoorparku Kamzíkovo, si pri ceste naspäť môžu vyskúšať z medzistanice Štart jazdu na pohodlných horských kárach. Aj toto leto budú štyria zvierací kamaráti sprevádzať deti Tatranskou divočinou. Vynovená brožúrka Tatranskej divočiny bude plná napínavých etáp a dobrodružstiev. Pre malých drobcov je pri pozemnej lanovke v Starom Smokovci pripravená priestranná trampolína, na ktorej sa deti vyskáču do sýtosti. Na Hrebienku si zas môžu dopriať jedinečnú jazdu na špeciálne upravenom tobogane na nafukovacom kolese - tubing. Počas letnej prevádzky v júni budú k dispozícii aj ďalšie atrakcie: lukostreľba, požičovňa bicyklov a kolobežiek. Podrobné informácie o tatranských atrakciách na www.vt.sk alebowww.jasna.sk __________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountainresorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom AquaparkuTatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj TropicalParadise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch HolidayVillageTatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko ŠpindlerůvMlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku SzczyrkowskiOśrodekNarciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (ŚląskieWesołeMiasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti KoronaZiemiSp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

 

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../